Rębaki, rozdrabniacze

Jeżeli posiadamy ogród, prowadzimy tartak, bądź też zajmujemy się wyrębem drzew w lasach należałoby sięgnąć z maszyn, które rozdrabniają pocięte drewno na jeszcze mniejsze kawałki.

Jeżeli chcemy szybko posprzątać gałęzie w ogrodzie, bądź też pozbyć się artykułów powstających w związku z pracą stolarską pożądane byłoby postawić na nowomodne rębaki. Urządzenia rozdrabniają wyroby na części o obwodzie kilku centymetrów.

Tak pocięte drewno zdoła być wykorzystane jako materiał energetyczny np. do ogrzewania pomieszczeń. Systemy zasilane spalinowo, jak też elektrycznie gwarantują perfekcyjną wydajność, jak również mobilność. Zdołamy podłączyć rozdrabniacz do ciągnika, aby szybciej oraz sprawniej uporządkować gałęzie z drzew, bądź też żywopłotów.

Dostawcy oferują trzy typy rozdrabniaczy. Oprócz rębaków bębnowych, możemy sięgnąć z maszyn tarczowych, oraz śrubowych. Systemy przyśpieszają pracę, gwarantują niskie zużycie paliwa, jak również są bezproblemowe w użytku. Mogą z nich korzystać zarówno doświadczeni pracownicy tartaków a także zakładów stolarskich, jak też prywatni klienci, którzy chcą uporządkować swoją działkę, bądź też przydomowy ogródek.

Chcąc pozbyć się gałęzi po wycince lasów, bądź też innego typu wyrobów pożądane byłoby już teraz zamówić jeden z modeli rozdrabniaczy. Przetworzone drewno będzie zdołało nam posłużyć jako materiał opałowy o znakomitych parametrach. Rębaki do drewna mają szerokie zastosowanie, działają na wysokich obrotach, gwarantują pełne bezpieczeństwo podczas prowadzonych prac. Stacjonarne lub mobilne dają piękne możliwości.